Kampaania tingimused

„Lae alla Fixus kliendikaardi äpp ja võida nutikell või tööriistakohver!“

1. KORRALDAJA

1.1 Kampaaniat korraldab Balti Autoosad AS, registreeritud asukoht: Põrguvälja tee 4F, 75306 Lehmja küla, registrikood 10279055, e-post info@autoparts.ee (edaspidi: Korraldaja).

2. KAMPAANIA JA KAMPAANIAS OSALEMISE REEGLID

2.1 Kampaania „Lae alla Fixus  kliendikaardi äpp ja võida nutikell või tööriistakohver!“ (edaspidi: Kampaania) toimub ajavahemikul 1.10-2021 – 20.12.2021 (edaspidi: Kampaania periood).

2.2 Kampaanias osalemiseks tuleb  alla laadida Fixus äpp  ja registreerida endale konto kuni 20.12.2021 kella 23.59ni.

2.3 Kampaania kujul on tegemist Eesti Vabariigis toimuva tarbijamänguga ja osaleda võivad Eesti Vabariigi elanikud.

2.4 Kampaanias osaleja kinnitab Fixus äpi alla laadimisega Korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, tema vastavust Kampaania reeglitele, nendega nõustumist ning soovi Kampaanias osaleda.

3. AUHINNAD JA AUHINDADE JAGAMINE

3.1 Kampaanias loositakse välja 3 auhinda ehk siis 3 võitjat. Võitjad ise valivad, kas soovivad saada endale Garmin nutikella või tööriistakohvri.

3.2 Auhind loositakse välja 21.12.2021.

3.3 Auhinna võitjaga võetakse personaalselt ühendust. Auhinna saadame võitja poolt valitud Fixus esindusse.

3.4 Kui Kampaanias osaleja eirab Kampaania tingimusi või esitab Korraldajale enda kohta valesid või ebatäpseid andmeid, mis ei ole tingitud Korraldaja süüst, ei vastuta Korraldaja Kampaanias osaleja auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest ja võib loosida uue võitja.

3.5 Loosimängus osalemiseks peab olema vähemalt 18-aastane.

4. MUUD TINGIMUSED

4.1 Osaleja kinnitab, et on teadlik, et Kampaanias osaledes töötleb Korraldaja tema isikuandmeid vastavalt Balti Autoosad AS isikuandmete töötlemise üldpõhimõtetele. Kampaania raames enda isikuandmete edastamisega Korraldajale, annab Osaleja Korraldajale nõusoleku töödelda tema isikuandmeid kampaania läbiviimiseks, võitja väljaselgitamiseks, võitja välja kuulutamiseks (s.h. avalikustamiseks) ning Kampaaniaga seotud informatsiooni edastamiseks.

4.2 Isikuandmeid säilitatakse 3 kuud alates kampaania võitja väljaselgitamisest.

4.3 Vääramatu jõu (force majore) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja jätta auhind välja loosimata ja võitjale üle andmata, teavitades sellest Kampaanias osalejaid koheselt Kampaania veebilehe vahendusel.

4.4 Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

4.5 Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamisega tuleb saata kirjalikult märkega „Lae alla Fixus  kliendikaardi äpp ja võida nutikell või tööriistakohver!“ hiljemalt 2.10.2021 käesolevates tingimustes toodud meiliaadressile. Balti Autoosad AS lahendab pretensioonid hiljemalt 30 kalendripäeva jooksul alates pretensiooni laekumisest.

Kui Teil on küsimusi kampaania sisu või tingimuste kohta, siis täida allolev ankeet ja saada kiri teele!

    Fixus.ee
    Fixus.ee