Fixus moodustab tervet Eestit katva autovaruosade ja –teeninduste võrgustiku, koondades ühtse kaubamärgi alla üle 50 oma ala parima ettevõtte. Ketina tegutsedes saame oma klientidele pakkuda laia valikut kvaliteetseid ja konkurentsivõimeliste hindadega tooteid, olla usaldusväärseks nõuandjaks autoga seonduvate igapäevaküsimuste lahendamisel ning pakkuda sõbralikku ja kõrgel tasemel teenindust Eestimaa igas piirkonnas.

Meie valikust leiad kõik vajalikud autokaubad: autovaruosad, rehvid, akud, autokeemia, tarvikud, tööriistad, garaažiseadmed jm. autoomanikule tarvilikud tooted. Mitmete Fixus kaupluste juures töötavad ka autoteenindused, seega saame tihti pakkuda ka täisteenust nii autohoolduseks kui varuosade paigaldamiseks.

Lisaks autokaupadele hõlmab Fixus ka jalgrataste, nende varuosade ja tarvikute jaemüüki. Tootevalik on äärmiselt lai, pakkudes spordivarustust nii harrastajale kui ka professionaalile. Pakume laias valikus parimaid jalgrattaid ning kvaliteetset jalgrataste hooldus- ja remonditeenust oma ala asjatundjatelt.

fixus-logo
  • 35 autokaupade poodi
  • 37 autoteenindust
  • 15 jalgrattapoodi

Fixus kaupluste- ja teenindusketi peamiseks koostööpartneriks on Balti Autoosad AS, Eesti ja Baltimaade suurimaid auto- ja rattakaupade maaletoojaid ja hulgimüüjaid, kelle tarnijateks tuntuimad tootjad üle maailma.

Meie märksõnadeks on: kogu Eestit kattev müügivõrgustik, suur kaubavalik, tugev keskladu koos piirkondlike vaheladudega, operatiivne logistika, asjatundlikkus ja kõrge teeninduskultuur.

 

Fixus – Sinu usaldusväärne partner!

Kontakt

Võta ühendust

    Fixus.ee
    Fixus.ee