Fixus Mustamäe

Fixus Mustamäe OÜ on turul tegutsenud juba alates 2008. aastast. Meie põhitegevuseks on mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük ning vabaaja- ja sporditarvete jaemüük ning kasutusrent. Meie koostööpartneriteks on firmad, kes esindavad tuntuid tootjaid üle maailma, seega on meil saadaval tooted, mis rahuldavad iga kliendi vajadusi.

Meie kauplused asuvad aadressil Tallinn, Mustamäe tee 18a ja Tartu, Turu 37a. Kogu tootevalikuga saab tutvuda ka meie e-poes Fixus24.ee

 

Autovaruosad.

Fixus Mustamäe kauplustes on olemas autovaruosad kõikidele automarkidele. Pakume nii originaalvaruosi, kui ka soodsama hinnaklassi analoogtooteid, mis on välja valitud parimat hinna kvaliteedisuhet silmas pidades.
Seega võime öelda, et tootevalik on väga lai, alustades auto korraliseks hoolduseks vajaminevatest filtritest, rihmadest, kuni mootoridetailideni välja. Teile vajaliku varuosa aitavad leida oma ala parimad spetsialistid.

 

Autotarvikud ja tööriistad.

Kaupluste ruumikad müügisaalid on täidetud kõikvõimalike lisatarvikute ja tööriistadega. Akud, rehvid, laste turvatoolid, autokeemia, porimatid – see on vaid väike osa laiast kaubavalikust!

 

Spordi– ja vabaajakaubad.

Suur osakaal on ka spordi- ja vabaajakaupadel. Kauplustes on saadaval matkakaubad, telgid, madratsid ja magamiskotid. Pakume veel laias valikus grille ja grillitarvikuid. Lisaks sellele on meil ka mänguasjad lastele ja aiatarbed aednikule. Talvekaupade valikus on kelgud, suusad ja suusasaapad. Seega leidub igaks aastaajaks midagi sobivat!

 

Jalgrattad ja lisavarustus.

Meie kauplustest leiad nii lasterattad, linnarattad, hübriidrattad, maanteerattad, maastikurattad, elektrirattad, trikirattad kui ka tõukerattad. Kõige selle juurde pakume vajalikku lisavarustust ja varuosasid ratastele. Valikus on ka lai valik jalgrattariideid, sõidukingi ja kiivreid.

 

Rent.

Rentida on võimalik mäesuuski, lumelauda, jalgrattaid, katusebokse ja SUP-lauda.

 

Jalgrataste hooldus ja remont.

Iga jalgratas vajab ühel hetkel hooldust või remonti. Seda kõike meie juurest ka saab. Pakume nii jalgrataste ülevaatust, lihthooldust, täishooldust, remonti, rattapesu, lisavarustuse paigaldust ja hoiustamist.

 

Mäe- ja murdmaasuuskade ning lumelaua hooldus.

Mäe- ja murdmaasuuskadele ning lumelaudadele on meil pakkuda järgnevaid teenuseid: puhastamine, parafiin ja pulbermäärimine, kantide teritamine, aukude täitmine ja põhjalihv. Suuskade põhjade ja ka kantide hooldamiseks on Wintersteiger Micro 100 hooldepink.

 

Rehvivahetus ja hoiustamine.

Hooajal on Tallinna kaupluses avatud rehvivahetus ja pakume ka rehvihotelli teenust.

 

Soovi korral on võimalik soetada kliendikaart, millega saab tavahindadelt soodustust 5% ning lisaks ka mitmeid eripakkumisi. Suuremaid oste on võimalik sooritada Fixus Liisinguga.

AUTO -JA RATTAKAUPADE KESKUS

Oleme avatud

Rattapood

 • E09:00 - 19:00
 • T09:00 - 19:00
 • K09:00 - 19:00
 • N09:00 - 19:00
 • R09:00 - 19:00
 • L10:00 - 16:00
 • Psuletud

Autokaubad

 • E09:00 - 19:00
 • T09:00 - 19:00
 • K09:00 - 19:00
 • N09:00 - 19:00
 • R09:00 - 19:00
 • L10:00 - 16:00
 • Psuletud

Autokaubad

Auto varuosad ja tarvikud, kodu ja aiakaubad, vaba aeg, tööriistad, rehvid, veljed, keemia, õlid, määrded...
Autokeemia

Autokeemia

Akud

Akud

Lisatarvikud

Lisatarvikud

Rehvid ja veljed

Rehvid ja veljed

Õlid ja määrdeained

Õlid ja määrdeained

Tööriistad ja seadmed

Tööriistad ja seadmed

Jalgrattad

Jalgrattad ja tarvikud, varuosad, suusad, rattariided ja kingad, matkakaubad...
Jalgrattad

Jalgrattad

Jalgrataste hooldus / remont

Jalgrataste hooldus / remont

Jalgrataste varuosad

Jalgrataste varuosad

Lisavarustus

Lisavarustus

Tarvikud

Tarvikud

Võta ühendust

  Fixus.ee
  Fixus.ee